İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ - OTOMASYONU +90 224 252 62 72

İSOSİS İBYS Bilgilendirme ve Entegrasyon

Deneyimli ekibimiz 7/24 hizmetinizde

  SayınYetkili,

02.10.2017 tarihinde ISG Katip üzerinden yapılan duyuruyla işyeri hekimliğinde başlayan e-reçete süreci, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'nün 27.02.2018 tarihli genelgesiyle kapsamını genişletmiştir. E-reçete uygulamasına ek olarak 2018 yılı eylem planından anlaşıldığı üzere; Personel Eğitimleri, İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler, Tehlike Kaynakları ve Analizleri İBYS sistemine elektronik ortamda online olarak gönderilecektir.

Yaklaşık 20 yıldır iş sağlığı ve güvenliği alanında çözüm üreten firmamız 2012 yılında yayımlanan 6331 sayılı İSG kanunun beklentilerini İSOSİS İSG Temelli Yazılımımıza entegre etmiştir.

2017 ve 2018'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın OSGB ve İşyerlerinden istediği veriler İSOSİS yazılımı ile online olarak İBYS'ye entegre edilerek aktif hale getirilmiştir.

İşleyiş:

  • İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli ve İş Güvenlik Uzmanı, bakanlığın istediği bilgileri isg temelli yazılıma kayıt eder. E-imza ile kimlik kontrolü gerçekleşir ve entegratör firma (yazılım üreticisi) bu verileri hizmet üreten adına bakanlık sunucularına aktarır.
  • Bakanlığın uygulamadaki güncellemeleridinamik olarak entegratör firma tarafından güncellenir ve devamlılığı sağlanır.
  • Bakanlığın yeni veri setleri yayınlaması durumunda entegratör firma güncellemeleri dinamik olarak devreye alır.
  • Süreç artık canlı hale geldiği ve sürekli veri alışverişi olacağı için hizmet alınan firmanın bu sürekliliği sağlayacak yeterlilikte olması bakanlığın ön şartlarındandır.
  • Firmamız,yazılım firmalarına ilgili bakanlıkların zorunlu kıldığıISO9001:2015(Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 27001:2013 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerine sahiptir. Bu kriterler sizlerin de öncelikli olarak önemsemesi gereken unsurlar arasındadır.
  • Bu bilgiler dahilinde, İsosis Revir (İş Sağlığı Modülü) veİsosis Remix (İş Sağlığı + İşGüvenliği, Risk Yönetimi Modülü) siz değerli iş ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmadaki en büyük yardımcısı olarak hizmetinize sunulmuştur.

Saygılarımızla.

Bize yazın

Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konuda, bize mesaj bırakın.

ya da iletişim sayfamız
Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları tekrar kontrol edin.
Teşekkür ederiz! Mesajınız ulaştı.